Вентилятор витяжний Awenta KWS 100 T Nea з таймером
2 040 ₴
- В наявності
- Код: KWS 100 T Nea
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Безшумний вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнатах відпочинку, магазинах, офісах тощо.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Вентилятор обладнаний регульованим таймером із відстрочкою вимкнення. Час спрацювання від 2 до 30 хвилин.
- Надійний двигун, з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не входить).
- Вентилятор можна встановити безпосередньо в проріз шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.
- Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 4.4 Вт |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴








