AirRoxy dRim 125 S BB призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, душових, кухнях, коморі, гардеробних кімнат, ігрових кімнат, магазинах, офісах тощо.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Декоративна лицьова панель виготовлена із сірого оргскла.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи.
- Двигун обладнаний підшипниками для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40 000 робочих годин).
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не додається).
- Вентилятор монтується безпосередньо в розріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.
- Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴







