Труба d 130 мм 0,3м; 1мм нержавіюча сталь AISI 304
450 ₴
- В наявності
- Код: 130/0,3/1мм/304
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з неіржавкої сталі марки AISI 201. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати згідно з діаметром на опалювальному приладі. Залежно від зони застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм — для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм — для твердопаливних систем.
Труба d 130 мм
L — 0,3 м
Товщина - 1 мм
Труба d 130 мм
L — 0,3 м
Товщина - 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



