Труба d 150 мм нержавіюча сталь AISI 201, 0,3 м, 1мм
380 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 201. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м.
Труба d 150 мм
L — 0,3 м
Товщина — 1мм
Труба d 150 мм
L — 0,3 м
Товщина — 1мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



