Труба d 120 мм з нержавіючої сталі AISI 304 0,5 м, 1 мм
599 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 м, 0,5м і 1мм. Діаметр труби потрібно підбирати відповідно діаметру на опалювальному приладі. В залежності від області використання, товщина виробу може бути: 0,5 мм - для газообразного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм - для твердопаливних систем.
Діаметр 120 мм
Довжина 0,5 м
Товщина - 1 мм
Діаметр 120 мм
Довжина 0,5 м
Товщина - 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь, 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



