Труба d 180 мм з нержавіючої сталі AISI 304, 0,5 м, 1 мм
1 050 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною димоходу або вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 мм.
Труба d180 мм
L - 0,5 м
Товщина - 1 мм
Труба d180 мм
L - 0,5 м
Товщина - 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



