
Вентиляційна реішка-жалюзі 250х250 мм з фланцем d 150 мм, Вентс МВ 250/150 ВРс
576 ₴
- В наявності
- Код: МВ 250/150 ВРс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових приміщень.
- Виготовлена з якісного та міцного пластику.
- Багатоелементна конструкція. Внутрішня частина кріпиться до основи за допомогою застібок для чищення без демонтажу решітки.
- Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря (регулюється за допомогою прапорця або шнурків).
- Обладнана круглим сполучним фланцем для монтажу з повітроводом d150 мм.
- Кріпиться за допомогою шурупів.
- Комплектується захисною сіткою від комах.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| B | 214 мм |
| D | 150 мм |
| L | 14 мм |
| L1 | 44 мм |
| H | 250 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | З жалюзі, Квадратна, Діаметр 150 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴



