Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів припливних
або витяжних вентиляційних систем побутових, суспільних і промислових приміщень.
Виготовлена з якісного і міцного пластику.
Багатоелементна конструкція. Внутрішня частина кріпиться до основи за допомогою засувок для чищення без демонтажу решітки.
Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря (регулюється за допомогою прапорця або шнурків).
Кріпиться за допомогою шурупів.
Комплектується захисною сіткою від комах.

| Модель | H | B | L |
| МВ 121 Рс | 142 мм | 186 мм | 15 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | З жалюзі, Квадратна, Діаметр 125 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴




