Витяжний вентилятор з продуктивністю 100 м куб.час призначений для постійної або періодичної вентиляції санузлів, душових, кухонь, кладовок, ігрових кімнат, пральні та інших побутових приміщень.
Висока витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка вентилятора зроблені з високоякісного і міцного АВС-пластика, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Електродвигун вентилятора призначений для безперервної роботи і не потребує обслуговування. Обладнаний захистом від перегріву.
Вентилятор кріпиться в розріз вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти використовуються гнучкі алюмінієві повітропроводи або пластикові круглі та пласкі канали.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴






