Трійник димоходу 87° d250/320 мм 0,5 мм AISI 201 нержавійка в оцинковці
4 490 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник утеплений d250/320 мм нержавійка в оцинковці.
Внутрішній трійник 250 мм із нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм.
Зовнішній трійник 320 мм із оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм
Двостінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої неіржавкої сталі, другий шар — утеплювач, третій шар (зовнішній) - оцинкована сталь. Отже, двостінний димохід — це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але й зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димохід швидко нагрівається й у такий спосіб ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХІВ
Внутрішній трійник 250 мм із нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм.
Зовнішній трійник 320 мм із оцинкованої сталі товщиною 0,5 мм
Двостінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої неіржавкої сталі, другий шар — утеплювач, третій шар (зовнішній) - оцинкована сталь. Отже, двостінний димохід — це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але й зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димохід швидко нагрівається й у такий спосіб ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу — надійно захищений від руйнівного впливу конденсату, стійкий до корозії
- Сталевий димохід підходить для котлів і печей будь-якої модифікації
- Мінімальне утворення сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота збирання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димоходу 250 мм — зовнішній діаметр 320 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи й агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750°
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalar |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Матеріал утеплювача | Мінеральна вата |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Трійник | 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴



