Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 201. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м.
Труба d200 мм
Довжина - 1 м
Товщина - 0,5 мм
Труба d200 мм
Довжина - 1 м
Товщина - 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴



