Труба нержавійка d160 мм, 0,3 м, 0,8 мм AISI 321
521 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 321. Пропонована стандартна заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм та 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати відповідно діаметру на опалювальному приладі. Залежно від області застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм - для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм - для твердопаливних систем.
Труба d160 мм,
L - 0,3 м
Товщина - 0,8 мм
Труба d160 мм,
L - 0,3 м
Товщина - 0,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 321 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴



