Коліно 45° d 130/200 мм нержавійка в нержавійці 0,5 мм AISI 201
835 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплене нержавіюче коліно під кутом 45° діамtтром 130/200 мм призначене для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 130 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Зовнішній діаметр 200 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Внутрішній діаметр 130 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Зовнішній діаметр 200 мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи |
| Стан | Новий |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴



