Труба димохідна d 80 мм L-0.3 м 0,5 мм AISI 304
204 ₴
- В наявності
- Код: 80/0,3
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба використовується для видалення димових газів і є основним елементом димохідної системи: забезпечуючи ефективне та безпечне відведення продуктів згоряння з опалювального обладнання. Труба виготовлена зі стійкої до високих температур і агресивного середовища нержавіючої сталі AISI 304.
Діаметр димоходу - 80 мм
Товщина нержавіючої сталі - 0,5 мм
Довжина - 0,3 м
Діаметр димоходу - 80 мм
Товщина нержавіючої сталі - 0,5 мм
Довжина - 0,3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalar |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴



