Децентралізоване вентиляційне встановлення з рекуперацією тепла VENTS BREEZY 160-E ЛО7 — це сучасне й ефективне рішення для забезпечення комфортного мікроклімату та необхідного повітрообміну в житлових і громадських закладах.
Споживана потужність електричного попереднього нагрівання — 100 Вт
Максимальна витрата повітря — 57 м3/год
Рівень звукового тиску LpA на відстані 3 м — 42 дБА
Ефективність рекуперації — 88%
Фільтр — G3
Керування — пульт ДК
Матеріал корпусу — пластик
Датчик вологості
Датчик температури — вбудований
Розмір повітроводу — 160 мм
Максимальна товщина стіни — 700 мм
ПЕРЕВАГИ рекуператора BREEZY
- Чисте повітря
- Тепле провітрювання
- Контроль вологості
- Здоровий сон
- Тиха робота
- Брак цвілі
- Розумна робота
- Сучасний дизайн

Одночасно подає відфільтроване повітря з вулиці та видаляє відфільтроване з приміщення через один отвір у стіні.

Іноваційна система контролює повітря за допомогою датчиків температури, вологості, СО2 і tVOK, а електричне нагрівання гарантує комфортну температуру взимку.

Мідний рекуператор з антибактеріальними властивостями допомагає економити на опалюванні та кондиціонуванні; повітря надходить теплою зимою та прохолодний влітку.

Рекуператор має інтелектуальну систему керування через застосунок у смартфоні. Його можна приєднати до Google Home та керувати всіма приладами в будинку в одній системі.
Принцип роботи рекуператора
- Одночасне подавання відфільтрованого повітря з вулиці та витяжка відпрацьованого з приміщення через один отвір у стіні.
- Витяжне повітря передає своє тепло припливному повітрю взимку та прохолоду влітку без змішування потоків.
- У такий спосіб пристрій дає змогу підтримувати оптимальний рівень температури в приміщенні, зменшуючи витрати на опалення й кондиціювання повітря.
Мідний рекуператор
- Використання високоякісної міді гарантує чималі показники теплопровідності й антисептичні властивості
- запатентована технологія у формі хвилястих ребер неабияк підвищує поверхню дотику для максимальної ефектності
- нова та сучасна лінія з виробництва рекуператорів забезпечує стабільну якість
- конструкція рекуператора має низький опір повітрю, а тому вентилятори споживають менше електроенергії та створюють менше шуму
- швидко та зручно обслуговувати та мити в домашніх умовах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 57 куб.м/год |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Напруга | 230 В |
| Розміщення припливно-витяжного встановлення | Внутрішнє |
| Тип рекуператора пристойно-витяжного встановлення | Пластинчастий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 307 мм |
- Ціна: 15 300 ₴












