Осьовий декоративний вентилятор Ventika Rotus 100 RO L із продуктивністю 92 м куб.год призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Конструкція:
Корпус, крильчатки та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АВС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Двигун:
Вентилятор обладнаний надійним двигуном із низьким енергоспоживанням. Обладнаний захистом від перегріву.
- Керування:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Монтажні особливості:
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.

| Модель | D | D1 | L | L1 |
| Rotus 100 RO L | 100 | 172 | 121 | 88 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 1 185 ₴









