- Осьовий декоративний вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь: гардеробних кімнат, прачечних, игрових кімнат та інших побутових приміщень.
- Монтуються у вентиляційні шахти або з'єднуються з повітроводами діаметром 125 мм.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з якісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін використання двигуна.
- Надійний двигун обладнано підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40 тис. робочих годин). Підшипники не потребують обслуговування та мають достатній запас мастильного матеріалу, котрого достатньо для всього терміну використання вентилятора.
- Вентилятор обладнано вбудованим таймером відтермінування вимкнення (час спрацювання від 3 до 30 хвилин).
- Обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
- Вентилятор монтується безпосередньо в проріз вентиляцийної шахти.
- При віддаленому розташуванні вентіляційної шахті використовуються гнучкі повітропроводи або пластикові круглі або пласкі канали.
- Кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів.

| Модель | D | B | L | L1 |
| CO 125 Т | 125 | 177 | 122 | 34 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 174 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.75 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴




