Монтажна коробка МКВ-2 для монтажу регуляторів швидкості РС-1-300 та регуляорів температури серії РТС-1-400 або РТСД-1-400.
Виготовлена з пластику.
Фіксується в стіні за допомогою будівельних сумішей на основі гіпсу або звичайної штукатурки.
Регулятор кріпиться до коробки двома болтами або саморізами.
Виготовлена з пластику.
Фіксується в стіні за допомогою будівельних сумішей на основі гіпсу або звичайної штукатурки.
Регулятор кріпиться до коробки двома болтами або саморізами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴






