Витяжний вентилятор Вентс Ейс 100 + панель ФП 160 Misteri
1 732 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АСЕ 100 Misteri
Витяжний малошумний вентилятор Ейс 100 Misteri використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях і інших побутових приміщеннях.
Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з ABS - пластика, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням 8 W.
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках для поглинання вібрації двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Підшипники не потребують технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використовувати гнучких повітропроводів, пластикових вентиляційнійних каналів.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 2165 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
- Ціна: 1 732 ₴










