Канал плоский 60/120 мм для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Перетин 60/120 мм
Довжина каналу 350 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 70035 | 60 | 122 | 57 | 119 | 350 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴



