Вентиляційний комплект для витяжки в стіну 125 Тisha, малошумний
1 680 ₴
- В наявності
Домовент 125 Tisha - витяжний малошумний вентилятор діаметром 125 мм призначений для майже беззвучної вентиляції ванної кімнати, туалета, кухні, гардероба та інших побутових приміщень.
Завдяки ультратихій роботі (всього 34 дБА) вентилятор ідеально підходить для використання навіть в нічний час або в кімнатах, де важливо тіша і комфорт. При цьому забезпечує стабільний повітрообмін на рівні 160 м3/год при мінімальному енергоспоживанні - всього 18 Вт.
Призначення:
- Ванна кімната
- Вбиральні
- Кухні
- Пральня
- Гардероб
- Житлові та офісні приміщення
Технічні характеристики:
- Діаметр повітропровода: 125 мм
- Продуктивність: 160 м3/год
- Споживана потужність: 18 Вт
- Живлення: 230 В
- Рівень шуму: 34 дБА
- Колір: білий
- Тип монтажу: настінний або стельовий
- Країна виробництва: Україна
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку.
- Надійний двигун з мінімальним енергоспоживанням.
Двигун обладнаний захистом від перегріву. - Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач в комплект не входить. - Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів.
- Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.
Переваги:
- Тиха і потужна робота
- Низьке енергоспоживання
- Легкий монтаж
- Виготовлено з якісного пластику, стійкого до ультрафіолету
- Надійний виробник
Вентилятор Домовент 125 Tisha - ідеальний вибір для витяжної вентиляції, створення комфортного мікроклімату в будь-якому побутовому приміщенні, без зайвого шуму.
Комплект складається із:
1. Витяжний вентилятор діаметром 125 мм
2. Круглий пластиковий канал діаметром 125 мм, довжиною 500 мм
3. Ковпак фасадний витяжний діаметром 125 мм.

| Параметр | Величина |
| ØD | 123 мм |
| B | 180 мм |
| L | 85 мм |
| L1 | 21 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 125 мм |
- Ціна: 1 680 ₴



