


Витяжний вентилятор MiniMax 120 мм чорний (7120/09)
737 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7120/09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор осьовий у діаметрі 120 мм, з продуктивністю 145 м3/год використовується для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, господарських приміщені, кухонь та інших побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрофіолету.
- Надійний двигун потужністю 20 Вт призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту не додається.
- Монтується безпосередньо в розріз вентиляційної шахти або з'єднується з повітроводами 120 мм, у разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| D | B | H | L | L1 |
| 118 мм | 155 мм | 138 мм | 80 мм | 24 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 0.14 |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴



