Витяжний вентилятор MiniMax 125 мм чорний (7125/09)
744 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7125/09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор осьовий у діаметрі 125 мм, з продуктивністю 145 м3/год використовується для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, господарських приміщені, кухонь та інших побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрофіолету.
- Надійний двигун потужністю 18 Вт призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту не додається.
- Монтується безпосередньо в розріз вентиляційної шахти або з'єднується з повітроводами 125 мм, у разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| D | B | H | L | L1 |
| 124 мм | 180 мм | 163 мм | 94 мм | 22 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 0.15 |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴









