


Вентиляційний комплект для витяжки в стіну 100 МА (з автоматичними жалюзі)
2 329 ₴
- В наявності
- Код: 100 МА
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентс 100 МА - осьовий витяжний вентилятор з автоматичними жалюзі, з продуктивністю 98 м куб.год.
Застосування
- Ванная кімната
- Вбиральня
- Кухня
- Пральня
- Гардеробна кімната
- Житлові та офісні приміщення
Технічні характеристики:
- Діаметр повітропровода: 100 мм
- Продуктивність: 98 м3/год
- Напруга: 220-240 В
- Рівень шуму: 34 дБА
- Колір: білий
- Тип монтажу: стіновий
- Країна виробництва: Україна
Конструкция
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику АБС.
- Вентилятор обладнаний автоматичними жалюзі, для запобігання зворотньої тяги та можливих тепловтрат.
Двигун
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
- Ступінь захисту IP 24
Керування:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект поставки не додається.
- Регулювання швидкості може здійснюватись за допомогою тірісторного регулятора РС-1-300. Регулятор швидкості вентилятора постачається окремо.
- Також вентилятор може круватись за допомогою блока керування БУ-1-60. Тлок керування продається окремо.
Комплект складається:
1) Витяжний вентилятор з автоматичними жалюзі діаметром 100 мм
2) Круглий пластиковий канал діаметром 100 мм, довжиною 500 мм.
3) Ковпак фасадний витяжний діаметром 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴



