Осьовий вентилятор низького тиску в сталевому корпусі для настінного монтажу. Максимальна продуктивність за 50 Гц — 1700 м3/год, за 60 Гц — 1650 м3/год.
Застосування: Витяжні та припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення, де потрібна висока продуктивність за порівняно низького опору системи. Крім того, вентилятори серії ОВК1 можуть застосовуватися для прямого виведення відпрацьованого повітря. Можливе встановлення вентиляторів серії ОВК1 на зовнішні стіни.
Конструкція: Корпус вентилятора ОВК1 виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Клемна коробка має шнур для виносного під'єднання.
Мотор: Асинхронний однофазний мотор обладнаний підшипниками ковзання. Вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Клас захисту мотора IP 24.
Монтаж: Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою круглої приєднувальної пластини. Електричне під'єднання здійснюється через виносну клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:
| Параметри | Величина |
| ∅D | 312 мм |
| ∅d | 9 мм |
| D1 | 390мм |
| D2 | 420 мм |
| L | 170 мм |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 1700 куб.м/год |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 6.1 кг |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 0.75 |
- Ціна: 6 886 ₴







