Домовент 100 ЛП - осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю до 94 м3/ч, з невеликою монтажною глубиною 50 мм
- Застосування:
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системи.
Для монтажу з повітроводами Ø 100 мм.
- Конструкція:
Класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Ступінь захисту IP 34.
- Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 100 мм |
| B | 154 мм |
| H | 130 мм |
| L | 70 мм |
| L1 | 20 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 94 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
- Ціна: 594 ₴








