Витяжний вентилятор Awenta System+ KWS100 + PTGG100M сірий матовий
2 470 ₴
- В наявності
Осьовий безшумний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 75 м куб. за годину.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщеннях.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 100 мм.
Корпус, крильчатка виготовлені з якісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Лицьова панель виготовлена із матового сірого скла.
Надійний двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
Підшипники не потребують обслуговування і мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
Вентилятор монтується безпосередньо в розріз вентиляційної шахти.
При віддаленому розташуванні вентиляційної шахти використовуються гнучкі повітропроводи або пластикові круглі та плоскі канали.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
| D | A | B | X | Y | W | Z |
| 100 мм | 109 мм | 109 мм | 157 мм | 157 мм | 95 мм | 77 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Глибина | 77 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
- Ціна: 2 470 ₴



