



Витяжний вентилятор VENTS Квайт 100 Т (з таймером)
2 687 ₴
- В наявності
- Код: Квайт 100 Т
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квайт 100 Т — осьовий вентилятор з регульованим таймером затримки вимкнення (від 2 до 30 хвилин), низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 97 м3/год.

Застосування:
- Витяжної вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами Ø 100 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дає змогу встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітроводу Ø 100 мм.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку та можливих тепловтрат у разі непрацювального вентилятора.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати.
- Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.

Двигун:
- Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання
Розміри:
| Параметри | Величина |
| ∅D | 99 мм |
| B | 158 мм |
| H |
136 мм |
| L | 81 мм |
| L1 | 26 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.55 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 687 ₴



