Витяжний вентилятор VENTS Квайт 125 Т (з таймером)
3 247 ₴
- В наявності
- Код: Квайт 125 Т
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квайт 125 Т — осьовий вентилятор з регульованим таймером затримки вимкнення (від 2 до 30 хвилин), низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 185 м3/год.
Застосування:
- Витяжний вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами Ø125 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дає змогу встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітроводу Ø 125 мм.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку та можливих тепловтрат у разі непрацювального вентилятора.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.
Двигун:
- Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням від 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання
Розміри:
| Параметри | Величина |
| ∅D | 123.5 мм |
| B | 182 мм |
| H | 158 мм |
| L | 91 мм |
| L1 | 27 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.78 кг |
| Датчик руху | Ні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 247 ₴



