Вентилятор витяжний Vents КВАЙТ 100
2 303 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Квайт 100
Квайт 100 — осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 97 м3/ч.
- Застосування:
Витяжний вентилятор в стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами Ø100 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
Укорочений патрубок дозволяє встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітропроводу Ø 100 мм
Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.
- Двигун:
Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням 7,5 Вт.
Підшипники не потребують технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Двигун встановлений на гумових вібропоглинальних вставках для усунення вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Двигун обладнано захистом від перегріву.
- Размеры:
| Параметр | Величина |
| ∅D | 99 мм |
| B | 158 мм |
| H |
136 мм |
| L | 81 мм |
| L1 | 26 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
- Ціна: 2 303 ₴










