
Витяжний вентилятор VENTS Квайт 150
3 714 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Квайт 150
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квайт 150 — осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю до 315 м3/год.
Застосування:
- Витяжний вентилятор в стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами Ø150 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дозволяє встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітропроводу Ø 150 мм
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку і можливих тепловтрат при непрацюючому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Высокий уровень защиты от воды делает вентилятор идеальным решением для вентиляции ванной комнаты. Электронные компоненты вентилятора закрываются специальными герметичными крышками. Вентиляторы ВЕНТС 150 Квайт дополнительно оборудованы специальной виброгасящей прокладкой по контуру для снижения вибрации.
Двигатель:
- Надежный двигатель на шарикоподшипниках с минимальным энергопотреблением от 7,5 Вт.
- Подшипники не требуют технического обслуживания и содержат достаточное количество смазки для всего срока службы двигателя (более 40 000 часов беспрерывной работы).
- Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегріву.
- Модель ВЕНТС 150 Квайт обладнана двошвидкісним двигуном.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 147.5 мм |
| B | 214 мм |
| H | 190 мм |
| L | 111 мм |
| L1 | 32 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.33 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Витрата повітря | 315 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 714 ₴



