
Витяжний вентилятор VENTS Квайт-Стайл 100
2 545 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Квайт-Стайл 100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квайт-Стайл 100 — осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції. Максимальна продуктивність - 90 м3/год.
Застосування:
- Інноваційні витяжні вентилятори в стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами Ø100 мм.
Конструкція:
- Корпус, крильчатка, декоративні панелі виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дозволяє встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітропроводу Ø100 мм.
- Вентилятор оборудован обратным клапаном специальной конструкции для предотвращения обратного потока и возможных теплопотерь при неработающем вентиляторе.
- Выходной патрубок вентилятора оснащен специальными выпрямителями потока воздуха, которые снижают турбулентность, увеличивают напор воздуха и способствуют снижению уровня шума.
- Высокий уровень защиты от воды делает вентилятор идеальным решением для вентиляции ванной комнаты. Электронные компоненты вентилятора закрываются специальными герметичными крышками.
Двигатель:
- Надежный двигатель на шарикоподшипниках с энергопотреблением 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегріву.
Розміри:

| Параметри | Величина | |
|
99 мм | |
| B | 200 мм | |
| L | 130 мм | |
| L1 | 49 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.66 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 545 ₴



