Квайт-Стайл 100 ВТН — осьовий вентилятор із низьким рівнем шуму та енергоспоживанням для витяжної вентиляції. Максимальна продуктивність — 90 м3/ч., обладнаний шнурковим вимикачем, таймером, датчиком вологості.
Застосування:
- Витяжні вентилятори у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами Ø 100 мм.
Конструкція:
- Корпус, крильчатка, декоративні панелі виготовлені з високоякісного та міцного пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дає змогу встановити вентилятор у вентиляційну шахту або приєднати до повітроводу Ø100 мм.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку та можливих тепловтрат у разі непрацювального вентилятора.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати. Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними кришками.
Двигун:
- Надійний двигун на кулькопідшипниках з енергоспоживанням 7,5 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина | |
|
99 мм | |
| B | 200 мм | |
| L | 130 мм | |
| L1 | 49 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.66 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з датчиком вологості | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 908 ₴



