Вентс 125 М Л — осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю до 185 м3/год. Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби (прим. 40 тис. робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом. Підшипники не вимагають обслуговування і мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 125 мм.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 125 мм |
| B | 180 мм |
| H | 150 мм |
| L | 94 мм |
| L1 | 25 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Підшипник кочення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 038 ₴



