Вентс 100 ВКО прес — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 105 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилятора в системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
Переміщення малої та середньої величини об'єму повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системы.
Для монтажу з повітропроводами Ø 100 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
П'ятипелюсткова крильчатка з поліпшеними аеродинамічними характеристиками, що дають змогу збільшити тиск, що створюється вентилятором.
Ступінь захисту IP X4.
- Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 100 мм |
| ∅D1 | 104 мм |
| L | 91 мм |
| L1 | 31 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.41 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Частота обертання | 2300 об/мин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 106 куб. м/час |
- Ціна: 1 699 ₴



