Вентс 125 ВКО Л — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 185 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових, громадських приміщень.
Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилятора в системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких повітроводів.
Переміщення малої та середньої величини о'єму повітря на невеликі відстані прі невеликому опорі вентиляційної системи.
Для монтажу з повітроводами Ø 125 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Ступінь захисту ІРХ4.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 125 мм |
| ∅D1 | 129 мм |
| L | 93 мм |
| L1 | 31 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
- Ціна: 1 845 ₴



