Вентс 125 ВКО прес — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 192 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилятора в системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких повітроводів.
Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані прі малому опорі вентиляційної системы.
Для монтажу з повітроводами Ø 125 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
П'ятипелюсткова крильчатка з поліпшеними аєродинамічними характеристиками, що дають змогу збільшити тиск, що створюється вентилятором.
- Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Ступінь захисту ІРХ4.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 125 мм |
| ∅D1 | 129 мм |
| L | 93 мм |
| L1 | 31 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 192 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
- Ціна: 1 869 ₴



