Вентс 150 ВКО — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 298 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових, громадських приміщень.
Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилятора в системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких повітроводів.
Переміщення малої та середньої величини об'єму повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Ступінь захисту ІРХ4.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| ∅D1 | 154 мм |
| L | 108 мм |
| L1 | 46 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 298 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 150 мм |
- Ціна: 2 149 ₴



