Вентс 150 ВКО прес — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 312 м3/год. Має 5-пелюсткову безшумну крильчатку з поліпшеними аеродинамічними характеристиками, що дають змогу збільшити тиск, створюваний вентилятором.
Застосування:
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилято-режима в системі.
- Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системы.
- Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP X4.
Двигун:
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| ∅D1 | 154 мм |
| L | 108 мм |
| L1 | 46 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 29 кВт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розхід повітря | 312 куб.м/год |
| Швидкість обертання за YZ | 2400 об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубки | 150 мм |
| Тремтіння в діаметрі повітряної системи | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Чорний | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



