Вентс 150 ВКО Л — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 298 м3/год.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилятора в системі.
Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
Переміщення малої та середньої величини об'єму повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системы.
Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм.
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
Ступінь захисту IP X4.
Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Двигун обладнано підшипниками кочення для збільшення терміну служби (приблизно 40 тис. робочих годин).
Підшипники не потребують обслуговування і мають запас мастильного матеріалу, достатній для всього терміну єксплуатації.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| ∅D1 | 154 мм |
| L | 108 мм |
| L1 | 46 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 298 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
- Ціна: 2 426 ₴



