Вентс ТТ 160 — канальний вентилятор змішаного типу поєднує в собі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 520 м3/год і рівнем шуму до 44 дБ(А), а так само сумісний з повітроводами діаметром 160 мм Вентилятори серії ВЕНТС ТТ підходять для установки в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а так само для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з АБС-пластику. Знімний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати і демонтувати вентилятор – просто витягніть центральний блок з корпусу і зробіть сервісне обслуговування.
Завдяки конічній формі крильчатки і спеціально спрофилированными лопатями, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск і продуктивність у порівнянні зі звичайними осьовими вентиляторами. - Двигун.
У моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно - або двошвидкісні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів оснащені термопредохранителями. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін служби (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна – IP X4.
Управління двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою зовнішнього перемикача П2-10 (купується окремо). - Аеродинамічні характеристики:


- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 158 мм |
| B | 223 мм |
| H | 250 мм |
| L | 295 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.65 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Продуктивність | 520 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Частота обертання | 2460 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Підшипник кочення | Так |
| Швидкість 1 | 405 м куб. год |
| Швидкість 2 | 520 м куб. год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 839 ₴







