Канальний вентилятор VENTS ТТ ПРО 125
2 961 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ ПРО 125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентс ТТ ПРО 125 — канальний вентилятор змішаного типу поєднує в собі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 350 м3/год і рівня шуму до 34 дБ(А), а так само сумісний з повітроводами діаметром 125 мм Вентилятори серії ВЕНТС ТТ ПРО підходять для установки в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а так само для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з поліпропілену зниженої горючості. Знімний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати і демонтувати вентилятор – просто витягніть центральний блок з корпусу і зробіть сервісне обслуговування. Вхідний патрубок оснащений колектором для плавного входу повітря в вентилятор. Завдяки конічній формі крильчатки і спеціально спрофилированным лопатями, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск і продуктивність у порівнянні зі звичайними осьовими вентиляторами. Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і спрямляющий апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик – висока продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму. - Двигун.
У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні двигуни з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів оснащені термопредохранителями. Підшипники кочення забезпечать тривалий термін служби (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна – IP X4.
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 123 мм |
| B | 195.6 мм |
| H | 226 мм |
| L | 258.5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 350 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2.15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961 ₴










