Канальний вентилятор VENTS ТТ ПРО 150
4 059 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ ПРО 150
Вентс ТТ ПРО 150 — канальний вентилятор змішаного типу об'єднує в собі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 565 м3/год і рівня шуму до 46 дБ (А), а також сумісний з повітропровідами діаметром 150 мм. Вентилятори серії ВЕНТС ТТ ПРО підходять для встановлення у витяжні системи приміщень із підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, складських приміщень, лабораторій, спортзалів, учбових закладів і т.п.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з поліпропілену зниженої горючості. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати та демонтувати вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та зробіть сервісне обслуговування. Вхідний патрубок обладнаний колектором для плавного входу повітря в вентилятор. Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованим лопатям, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність, порівнюючи зі звичайними осьовими вентиляторами. Дифузор, спеціально спроєктована крильчатка та спрямувальний апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік у такий спосіб, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик — висока продуктивність і збільшений тиск у разі низькому рівні шуму.

- Двигун.
У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні мотори з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечать тривалий термін експлуатації (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.
Монтаж та експлуатація:
Призначений для канального монтажу в круглих повітропроводах діаметром 150 мм у будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом.
Можлива установка кількох вентиляторів:
- Паралельно: для збільшення витрати повітря.
- Послідовно: для підвищення робочого тиску.
Завдяки поєднанню високої продуктивності, низького рівня шуму та зручності монтажу, вентилятор Вентс ТТ ПРО 150 є оптимальним вибором для ефективної вентиляції різних типів приміщень.

- Аеродинамічні характеристики:

- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 148 мм |
| B | 220.1 мм |
| H | 247 мм |
| L | 289 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 520 куб.м/год |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Швидкість обертання | 2620 об/хв |
| Споживана потужність | 0.05 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2.3 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
- Ціна: 4 059 ₴










