Канальний вентилятор VENTS ТТ ПРО 200
5 411 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТТ ПРО 200
Вентс ТТ ПРО 200 - канальний вентилятор змішаного типу поєднує в собі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів.
Використовується в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, повітряного потоку до 1040 м3/год і рівня шуму 52 дБ(А), а так само сумісний з повітроводами діаметром 200 мм.
Вентилятори серії ВЕНТС ТТ ПРО підходять для установки в витяжні системи приміщень з підвищеною вологістю, наприклад для ванної та для кухні, а так само для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
Конструкція.
- Корпус вентилятора виготовлений з поліпропілену зниженої горючості. Знімний центральний блок з двигуном, крильчаткою і клемної коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на засувках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати і демонтувати вентилятор – просто витягніть центральний блок з корпусу і зробіть сервісне обслуговування.
- Вхідний патрубок оснащений колектором для плавного входу повітря в вентилятор. Завдяки конічній формі крильчатки і спеціально спрофилированным лопатями, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск і продуктивність у порівнянні зі звичайними осьовими вентиляторами.
- Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і спрямляющий апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик – висока продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму.

- Двигун.
У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні двигуни з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів оснащені термопредохранителями. Підшипники кочення забезпечать тривалий термін служби (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна – IP X4.

Монтаж:
Вентилятор призначено для канального монтажу з повітропроводами видповидного диаметру в будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом.
В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів:
- Паралельно (для збільшення витрати повітря)
- Послідовно (для збільшення робочого тиску)
Корпус вентилятора обладнаний плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни або стелі.
Вентс ТТ ПРО 200 - це потужність, ефективність, надійність.
https://vents.ua/download/tt-pro-datasheet-13020.pdf
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 199 мм |
| B | 239 мм |
| H | 261 мм |
| L | 295.5 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 1040 куб.м/год |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Швидкість обертання | 2380 об/хв |
| Споживана потужність | 0.108 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 3.95 кг |
| Стан | Новий |
| Продуктивність | 1040 куб. м/час |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 200 мм |
- Ціна: 5 411 ₴












