


Витяжний вентилятор з жалюзі Вентс 100 МА
2 142 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100 МА
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентс 100 МА - осьовий витяжний вентилятор з автоматичними жалюзі, з продуктивністю 98 м куб.год.
- Застосування
Для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 100 мм.
- Конструкция
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику АБС.
Вентилятор обладнаний автоматичними жалюзі, для запобігання зворотньої тяги та можливих тепловтрат.
- Двигун
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
Ступінь захисту IP 24

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴



