Витяжна пластикова решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель.
Виготовлена з пластику.
Призначена для монтажу гнучкого або жорсткого воздуховода d100 кс (від кухонної витяжки над плитою, від вентилятора, який знаходиться на віддаленій відстані від вентиляційної шахти тощо).
ДВ 100 Кс обладнана додатковою знімною вентиляційною сіткою з захисною сіткою від комах і девиатором для запобігання зворотного потоку через нижню вентиляційну решітку.
Сітка кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | B2 | H2 | D | L | L1 |
| ДВ 100 Кс | 182 | 252 | 160 | 226 | 103 | 10 | 45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



