Ревізійні дверцята дають змогу приховати інженерні комунікації та водночас забезпечити необхідний доступ до обладнання. Ревізійні дверцята зазвичай розміщують на кухнях, у ванних і туалетних кімнатах, у всіляких офісних і медичних приміщеннях – там, де більше всього інженерних мереж. Сучасні ревізійні дверцята мають високоестетичний вигляд і дають змогу зробити доступ до комунікаторів максимально непомітним. Люки ревізійні призначені для встановлення в підвісних стелях, стінах і перегородках із гіпсокартону, цегли, піноблоків тощо. Ревізійні люки (сантехнічні люки) забезпечують можливість доступу й обслуговування прихованих комунікацій (сантехнічних, електричних, вентиляційних тощо).
| Модель | H | B | H1 | B1 | H2 | L1 | L | B2 |
| Домовент Л 400х500 | 517 | 417 | 473 | 373 | 497 | 5 | 25 | 397 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Ні |
| Герметичний | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 417 мм |
| Висота люка | 517 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 373 мм |
| Висота кришки | 473 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування люка | В стіну або стелю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴






