Для декоративного оформлення виходів приточних і витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється з якісного високоміцного пластику.
Кріпляться за допомогою шурупів або клею.
Комплектується захисною сіткою від комах.

| Модель | L | B | D1 | D |
| МВ 125 бвс | 29 | 148 | 125 | 160 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | припливно-витяжної |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 |
| Вентиляційна решітка | Кругла, Діаметр 125 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴



