Пластикова вентиляційна решітка призначена для декоративного оформлення приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових приміщень. Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.Рішетка обладнана регулятором витрати повітря й захисною сіткою від комах. Підходить для настінного та стельового монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 135 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 100 мм, З жалюзі, Кругла, Коричнева, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴







