Осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 98 м куб. за годину.
- Застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Монтується у вентиляційні шахти або з'єднується з повітроводами діаметром 100 мм.
- Корпус і крильчатка виконані з міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Двигун з низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не додається.
- Вентилятор кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴






